Promocje

Blog motocyklowy

Jaki Olej Do Silników Dwusuwowych 2T?

  Blog    wyświetleń (64)
Zastanawiasz się, jaki olej do 2T wybrać? Musisz wiedzieć, że silniki dwusuwowe do bezawaryjnej pracy wymagają specjalnych olejów. Jakich? O tym dowiesz się w naszym artykule!

Blog motocyklowy

Jaki Olej Do Nowego Skutera 4T?

  Blog    wyświetleń (103)
Zastanawiasz się jaki olej do skutera 4T wybrać? W tym artykule postaramy się rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości i być może sprzeczne opinie, z jakimi miałeś okazję się zetknąć. Jeśli zatem planujesz od początku prawidłowo dbać o swój jednoślad, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Mamy nadzieję, że uzbrojony w wiedzę na temat tego, jaki olej do 4T jest najlepszy, dokonasz słusznych wyborów podczas zakupów!

Blog motocyklowy

Jaki Kask Wybrać Do Skutera?

  Blog    wyświetleń (183)
Chociaż skuter nie osiąga tak zdumiewających prędkości, jak motocykl, każdy z uczestników ruchu drogowego poruszający się jednośladem powinien być wyposażony w odpowiednią ochronę głowy, ponieważ w przypadku bezpośredniej kolizji to on, a nie kierowca auta jest zwykle bardziej narażony na uszczerbek na zdrowiu. Jaki kask na skuter warto wybrać? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Blog motocyklowy

Jak Wybrać Odpowiednie Rękawice Motocyklowe?

  Blog    wyświetleń (364)
Słynne powiedzenie "zmieniać coś jak rękawiczki" wskazuje na dużą częstotliwość zmian, a świat motocyklistów jest dowodem jego słuszności. Tu rękawice zmienia się rzeczywiście często: przetarcie materiałów, zmiana motocykla albo po prostu odświeżenie wizerunku to te momenty, w których idziemy do sklepu. Jakie rękawice motocyklowe wybrać? Czym kierować się podczas zakupów i jak zmierzyć dłoń? Podpowiadamy! 

Blog motocyklowy

Kurtka Motocyklowa - Skórzana Czy Tekstylna?

  Blog    wyświetleń (443)
Zastanawiasz się, jak się ubrać na motocykl, by Twoja jazda była nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna? Na rynku odzieży motocyklowej dostępnych jest wiele nowoczesnych rozwiązań. Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że klasyka broni się sama i skóra wypiera inne materiały. Czy słusznie? Jaka kurtka motocyklowa – skórzana, czy tekstylna sprawdzi się najlepiej? Sprawdź!

Blog motocyklowy

Kask Otwarty, Czy Zamknięty - Który Wybrać?

  Blog    wyświetleń (563)
Zakładanie solidnego, atestowanego kasku jest obowiązkiem użytkownika każdego jednośladu. Jednak wielu pasjonatów tego rodzaju maszyn stoi przed dylematem wyboru typu kasku. Jaki kask otwarty wybrać, a kiedy lepiej zainwestować w zamknięty? Sprawdź, czym charakteryzują się oba typy.

Blog motocyklowy

Kanapy Motocyklowe - Jak O Nie Dbać?

  Blog    wyświetleń (890)
Skóra na kanapie Twojego motocykla, mimo że jest trwała i solidna – narażona jest na bardzo intensywne użytkowanie, a jeśli akurat na niej nie siedzisz, na wiele negatywnych czynników atmosferycznych. Czy wiesz czym wyczyścić skórę na kanapie? Jak dokładnie wygląda właściwa konserwacja siedzenia motocyklowego?

Blog motocyklowy

Jak Dbać O Łańcuch Napędowy W Motocyklu?

  Blog    wyświetleń (740)
Regularne naciąganie, smarowanie i czyszczenie łańcucha motocyklowego jest istotne, ponieważ przekłada się to na bezpieczeństwo podróży.

Blog motocyklowy

Tłoki Motocyklowe - Jak Dobrać i Właściwie Eksploatować?

  Blog    wyświetleń (865)
Tłoki motocyklowe to elementy układu napędowego, bez których jego działanie nie byłoby po prostu możliwe.

Blog motocyklowy

Jak Przechować Motocykl Przez Zimę?

  Blog    wyświetleń (543)
Jak przechować motocykl przez zimę? To odwieczne pytanie, z którym zmagają się posiadacze jednośladów wraz z nadejściem pierwszego śniegu.

Blog motocyklowy

Zimowanie Motocykla - 5 Praktycznych Porad

  Blog    wyświetleń (841)
Sprawdź, 5 naszych porad o tym o czym musisz pamiętać i na co zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania motocykla przed zimą.

Blog motocyklowy

Jak Zabezpieczyć Motocykl Przed Zimą?

  Blog    wyświetleń (683)
Sprawdź, o czym musisz pamiętać i na co zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania motocykla przed zimą?

Blog motocyklowy

Wskazówki: Jak Uniknąć Gleby Na Motocyklu - Poznaj 11 Porad!

  Blog    wyświetleń (935)
Każdy motocyklista zastanawia się jak uniknąć gleby na motocyklu. I słusznie! Wielu pierwszą wywrotkę ma już za sobą, wielu niestety obawia się jej nadmiernie. Jeśli przygotujesz się do ewentualnej wywrotki, poziom lęku zmaleje. Zastosowanie poniższych wskazówek ma też zresztą jeszcze jeden cel - dzięki nim, zmniejszysz ryzyko przewrócenia. Jak przedłużyć okres "czystego konta", bez gleby i potencjalnie niebezpiecznych skutków?

Blog motocyklowy

Jazda Motocyklem W Korku? Czy Można Jeździć Między Samochodami?

  Blog    wyświetleń (815)
O tym jak powinna wyglądać jazda motocyklem w korku rozmawiają zarówno prowadzący motocykl, jak i kierowcy samochodów. Czy motocykliście wolno np. omijać samochody stojące w korku? Według Prawa o Ruchu Drogowym, omijanie jest manewrem, który polega na przejeżdżaniu obok nieporuszającego się pojazdu. Wymaga jedynie zachowania bezpiecznego (niezdefiniowanego dokładnie) odstępu, dlatego można uznać, że jest zgodne z prawem.

Blog motocyklowy

Jazda Motocyklem Z Pasażerem - 7 Zasad!

  Blog    wyświetleń (787)
Jazda motocyklem z pasażerem jest przyjemna i satysfakcjonująca, jeśli stosujemy się do kilku podstawowych zasad. Dzięki nim, zachowasz pełne bezpieczeństwo. Zapoznaj się z poniższym artykułem i pamiętaj, że Ustawa Prawa o Ruchu Drogowym (PoRD) w art. 63 określa liczbę przewożonych osób. Nie może być ona większa niż liczba miejsc uwzględniona w dowodzie rejestracyjnym. 

Blog motocyklowy

Jak Jeździć Motocyklem Po mieście? 6 Porad!

  Blog    wyświetleń (738)
Znajomość przepisów drogowych to nie wszystko. Jak jeździć motocyklem po mieście, żeby zachować pełne bezpieczeństwo? W trakcie podróży po mieście, wiele może się wydarzyć. W ruchu drogowych uczestniczą też kierowcy samochodów, rowerzyści i piesi. Stosując się do kilku prostych reguł, dbasz o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i pozostałych osób. 

Blog motocyklowy

Jak Dbać O Pinlock i Wizjer W Kasku Motocyklowym?

  Blog    wyświetleń (719)
Zastanawiasz się jak dbać o pinlock i wizjer w kasku, aby służył Ci jak najdłużej, zachowując swoją jakość? Kaski motocyklowe wymagają kilku dobrych praktyk związanych z czyszczeniem, regulacją i nawet...noszeniem! Dzięki zaprezentowanym wskazówkom, dbanie o pinlock i wizjer będzie dla Ciebie proste i oczywiste. Przeczytaj je, zanim spowodujesz, że na Twoim kasku pojawią się dodatkowe rysy, chociaż plan czyszczenia miał spowodować zupełnie coś in

Blog motocyklowy

Jak Myć Motocykl? - 7 Porad O Czym Należy Pamiętać!

  Blog    wyświetleń (1348)
Zastanawiasz się jak myć motocykl, żeby nie uszkodzić żadnego z układów? Chcesz, żeby Twój pojazd wyglądał reprezentacyjnie, ale nie masz pewności co do tego, czy używasz dobrych środków chemicznych? Przeczytaj 7 najważniejszych porad i zadbaj o to, by mycie motocykla przyniosło nie tylko doskonały, wizualny efekt, ale też zapewniło mu bezpieczeństwo.

Blog motocyklowy

Jaki Kask Motocyklowy? Na Co Zwracać Uwagę Przy Wyborze?

  Blog    wyświetleń (1405)
Każdy szanujący się motocyklista zadaje sobie pytanie o to jaki kask motocyklowy jest dla niego najlepszy. Czym kierować się podczas wyboru i skąd mieć pewność, że dany produkt rzeczywiście gwarantuje bezpieczeństwo?

Blog motocyklowy

Jak Przygotować Motocykl Do Sezonu?

  Blog    wyświetleń (1178)
Dla każdego motocyklisty rozpoczęcie sezonu datowane jest inaczej. Niezależnie od różnic, warto wiedzieć jak przygotować motocykl do sezonu, żeby jazda była zawsze bezpieczna i w pełni satysfakcjonująca.

Blog motocyklowy

Czym Czyścić Łańcuch Motocyklowy?

  Blog    wyświetleń (1338)
Czyszczenie i pielęgnacja łańcucha motocyklowego to bardzo ważna czynność, chociaż przez niektórych jest zaniedbywana. Niektórzy motocykliści nie dbają na bieżąco o stan łańcucha w swoim motocyklu.

Blog motocyklowy

Pomysły na prezent dla motocyklisty

  Blog    wyświetleń (1888)
Pomysł na prezent dla motocyklisty? To nie taka prosta sprawa, zwłaszcza jeśli sami się na tym nie znamy i motocykle nie są tym, co nas kręci.

Blog motocyklowy

Jaki płyn chłodniczy do motocykla?

  Blog    wyświetleń (8924)
Regularne kontrolowanie poziomu oraz systematyczna wymiana płynu chłodniczego pozwala zapobiec przegrzaniu silnika w motocyklu, a co za tym idzie, jego uszkodzeniu. Płyn ten pewni bowiem bardzo ważną rolę - odprowadza nadmiar ciepła z silnika. Niezwykle istotny z punktu widzenia prawidłowego funkcjonowania układu chłodzenia oraz utrzymywania optymalnej temperatury silnika jest wybór płynu chłodniczego o odpowiednich parametrach. Jaki płyn chłodni

Blog motocyklowy

Płyn hamulcowy do motocykla - rodzaje, jaki wybrać?

  Blog    wyświetleń (5525)
Nie wiesz jaki płyn hamulcowy do motocykla wybrać lub po jakim czasie go wymienić? Zastanawiasz się czy koniecznie musisz odwiedzić warsztat samochodowy w celu jego wymiany? Jeżeli zadajesz sobie te pytania, to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu - rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Blog motocyklowy

Jaki wybrać akumulator do motocykla?

  Blog    wyświetleń (3306)
Akumulator w Twoim motocyklu nie chce się naładować? W takim przypadku rozwiązanie jest tylko jedno - zakup nowego. Jaki jednak wybrać? W sklepach z częściami motocyklowymi, i nie tylko, znajduje się całe mnóstwo akumulatorów, o różnych parametrach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Dowiesz się z niego, jaki akumulator do motocykla wybrać, na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Blog motocyklowy

Blog motocyklowy

Poznaj naszą ofertę opon motocyklowych MICHELIN

  Blog    wyświetleń (25013)
BEZPIECZEŃSTWO + NIEZAWODNOŚC = MICHELIN!
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.