Promocje

Akumulatory AGM do skuterów i motocykli

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Polecamy wysokiej jakości akumulatory AGM do motocykli i skuterów. Akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) jest całkowicie szczelny i bezobsługowy. Charakteryzuje się brakiem ubytków elektrolitu, dzięki czemu nie trzeba go uzupełniać. AGM to najbardziej zaawansowane technologicznie akumulatory do motocykli i skuterów. Ich wydajność jest 3-4 razy wyższa od tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Dodatkowo są odporne na głębokie rozładowania. Dzięki temu, że posiadają specjalne włókna szklane pochłaniające elektrolit pozwalają na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie akumulatora. Akumulator AGM do motocykla i skutera zapewnia maksymalną moc przez długi czas. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego akumulatora do Twojego skutera lub motocykla? Skontaktuj się z nami. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru najlepszego produktu.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.