Motocyklowy układ chłodzenia silnika. Dobre Ceny. Sklep internetowy - CzesciDoMotocykli.pl

Szukaj

Wyszukaj opony

Promocje

Dopasuj części do pojazdu

Części do Części do

Skip this step

Marka Marka

Model Model

Układ Chłodzenia SilnikaJest 64 produktów.

Nieustający rozwój motoryzacji przyczynia się do wzrostu popularności środków transportu jakimi są motocykle. Ważnym elementem tego pojazdu jest układ chłodzenia, jego elementy dbają o zachowanie odpowiedniej temperatury silnika, co jest niezwykle ważne jeśli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie naszego pojazdu. Chłodzenie silnika do motocykla jest szczególnie ważne w sezonie letnim gdy znacznie wzrasta temperatura. Zalecamy zatem systematyczną kontrolę systemu chłodzenia, bowiem w trakcie upałów wszelkiego rodzaju usterki dają o sobie dać w dość drastyczny sposób. Zaniedbanie układu chłodzenia może doprowadzić do konieczności zaprzestania jazdy lub nawet pojawienia się trwałych usterek w naszym motocyklu. Układy chłodzenia dzielą się na dwa główne typy- bezpośredni i pośredni. Układ chłodzenia bezpośredni (wykorzystujące w swoim działaniu powietrze) można podzielić na dwa rodzaje: naturalne oraz wymuszone. Układy naturalne (stosowane w omawianych przez nas motocyklach) cechują się przepływem powietrza wymuszanym poprzez jazdę pojazdem. Mówiąc jaśniej chłodzenie silnika następuje tylko wówczas gdy pojazd jest w ruchu. Główną zaletą stosowanych do motocykla układów bezpośrednich jest szybkie nagrzewanie silnika co skutkuje jego wolniejszym zużywaniem. Bezpośrednie układy chłodzenia są łatwe w obsłudze i charakteryzują się wysoką niezawodnością. Niektóre układy wymagają tak zwanego odpowietrzenia. Aby je wykonać należy uzupełnić zbiornik wyrównawczy płynem do chłodnic i czekać aż do rozprowadzenia się cieczy po całym układzie, następnie odpalamy motor odkręcając przy tym drugu korek. Po upływie około 5-10 minut układ nasz będzie odpowietrzony.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 64 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.