Promocje

Alarmy i zabezpieczenia antykradzieżowe do motocykli i skuterów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Dobre i sprawdzone alarmy do motocykli i skuterów to gwarancja bezpieczeństwa maszyny i spokoju ducha jego właściciela. Jednoślady są  prawdziwą gratką dla złodziei, niezależnie od tego, czy są parkowane na zewnątrz, czy też stoją w garażu. Niezależnie od posiadanego modelu motocykla i skutera– nowoczesne zabezpieczenia antykradzieżowe są niezbędnym akcesorium zabezpieczającym twoją maszynę.

Alarmy do motocykli i skuterów

Zabezpieczenia antykradzieżowe do skuterów i motocykli, które oferuje nasz sklep motocyklowy są nowoczesne i zaawansowane technicznie. Niektóre modele wyposażone zostały w czujniki przechyłu, dzięki czemu przy każdej zmianie pozycji jednośladu zostanie uruchomiony głośny sygnał alarmowy. Zapobiega to ewentualnej próbie przewiezienia maszyny z miejsca jej postoju. Oferujemy skuteczne systemy zapobiegające kradzieży, które są niewidoczne i nie pobierają dużo energii. Dzięki temu można spać spokojnie bez obaw o kradzież i jednocześnie nie martwić się o stan akumulatora.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.