Promocje

Oleje Ipone do motocykli i skuterów

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 35 elementów
Sprawność motocykla, niezależnie od jego klasy, mocy czy wieku, w ogromnej mierze związana jest z kondycją jednostki napędowej i skrzyni biegów. Ponadto niebagatelne znaczenie dla bezpieczeństwa oraz komfortu ma stan amortyzatorów. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich środków smarnych. Pod żadnym pozorem olej samochodowy nie może być stosowany jako zamiennik oleju dedykowanego do motocykli – dotyczy to zwłaszcza motocykli o dużej mocy, choć także skuter czy moped eksploatowany na nieodpowiednim oleju będzie bardziej podatny na awarie i w takim przypadku użytkownik powinien liczyć się ze spadkiem osiągów. Olej do motocykla to nie tylko środek smarny, chroniący wykonane z ogromną dokładnością części, ale także płyn odpowiedzialny za prawidłową pracę układu chłodzenia. Olej motocyklowy wpływa także na pracę i żywotność sprzęgła. Oferta naszego sklepu obejmuje cenione za najwyższą jakość oleje motocyklowe IPONE. Japońska marka od lat współpracuje z wiodącymi producentami jednostek napędowych, często dostarczając olej do motocykla na pierwszy montaż. Nasze propozycje to oleje do silników cztero- i dwusuwowych – zarówno w pełni syntetyczne, jak i półsyntetyczne. Ponadto w ofercie posiadamy środki smarne IPONE do amortyzatorów, również wyczynowych, płyny hamulcowe, płyny do chłodnic i oczywiście oleje do dozownika, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o jednostkach dwusuwowych. Przejrzyste opisy i pełna specyfikacja – dobór najlepszego oleju do motocykla z naszej oferty to błahostka. Zachęcamy więc do zakupów.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.