Promocje

Smary do Łańcuchów Motocykli i Skuterów

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Proponujemy wysokiej jakości smar do łańcucha motocykla - jednego z najważniejszych podzespołów wyposażenia Twojego pojazdu. Każdy łańcuch motocykla narażony jest na działanie różnych czynników - w tym wilgoci, kurzu, piasku i brudu. Regularne smarowanie łańcucha w motocyklu za pomocą odpowiednio dopasowanych środków zapobiega nie tylko zmianom wskutek pojawiającego się osadu, ale także ścieraniu się łańcucha podczas pracy z kołami zębatymi. Smar do łańcucha w motocyklu zmniejsza tarcie pomiędzy metalowymi elementami. Wiele produktów zapobiega też korozji - niektóre smary mają właściwości odpychające wodę. Korzystając z naszego asortymentu, możesz również zakupić zestaw czyszczenia łańcucha - składa się na niego zmywacz do czyszczenia (poprzedzający smarowanie), smar oraz szczoteczka.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.