Promocje

Podnóżki motocyklowe uniwersalne

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Podnóżki motocyklowe to części motocykla, które są w każdym jednośladzie. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Dzięki temu, że znajdują się w dobrym miejscu i są odpowiednio uregulowane, bez przeszkód możesz sięgnąć do dźwigni zmiany biegów i hamulca, których używasz w trakcie jazdy motocyklem. Nasz sklep z częściami motocyklowymi oferuje uniwersalne podnóżki motocyklowe, które pasują do motocykli różnego rodzaju. Twoje podnóżki do motocykla wymagają wymiany?

Stopy na właściwym miejscu — podnóżek motocyklowy

Podnóżki motocyklowe prawe i lewe to produkt, który u nas znajdziesz. Pamiętaj, że gdy wybierasz się na przejażdżkę motocyklem, liczy się nie tylko Twoja wygoda, ale i bezpieczeństwo. Mając ten fakt na uwadze, podobnie jak przy wymianie innych części, zadbaj o to, żeby podnóżki motocyklowe były zamontowane i uregulowane w odpowiedni sposób. Dzięki temu zagwarantujesz sobie bezpieczną i komfortową podróż z ustawieniem stóp we właściwej pozycji.
 

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.