Promocje

Akumulatory żelowe do skuterów i motocykli

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Polecamy akumulatory żelowe do skuterów i motocykli. Akumulator żelowy jest wypełniony gęstym, żelowym elektrolitem. Dzięki temu, w przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, nie dochodzi w nim do wycieków elektrolitu. Dodatkowo akumulator żelowy do motocykla i skutera nie wymaga uzupełniania elektrolitu, ponieważ żel nie paruje. Nie trzeba go też stawiać w pozycji pionowej, na co trzeba uważać w przypadku tradycyjnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Akumulator żelowy jest odporniejszy na zmieniające się, ekstremalne temperatury oraz wibracje, uderzenia itp. Jeśli nie wiesz, jaki akumulator wybrać do swojego skutera czy motocykla, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Tobie w zakupie najlepszego rozwiązania.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.