Promocje

Osie koła przedniego i tylnego do motocykli

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Osie koła motocykla to części, które są niezbędne do jazdy na motorze. Nasz sklep z częściami motocyklowymi oferuje szeroką ofertę osi kół przednich i tylnych. Produkty są wykonane ze stali wysokiej jakości, co gwarantuje świetną wytrzymałość. Osie koła są elementem łączącym koła motocykla z zawieszeniem i nadwoziem. Posiadanie dwóch prostych osi koła jest niezbędne do prawidłowego prowadzenia się pojazdu.

Bezproblemowa jazda motocyklem — osie kół

Umożliwiają one panowanie nad odpowiednim układem kół w czasie jazdy. Osie koła tylnego i przedniego mocują koło do wahacza. Pamiętaj, żeby wszystkie z tych elementów zawsze działały bez zarzutu i były odpowiednio przekręcone. Jest to bardzo ważne, zarówno jeśli regularnie jeździsz motorem — na przykład do pracy, jak i wtedy, gdy wybierasz się na przejażdżkę tylko raz na jakiś czas. W obydwu przypadkach uszkodzenie lub rozkręcenie osi koła oznacza problemy z kontrolą nad pojazdem.
 

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.