Promocje

Zabezpieczenia motocyklowe

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 44 elementów

Zabezpieczenie motocykla to podstawowa czynność, która powinna towarzyszyć parkowaniu nie tylko w mieście, ale i w ogólnodostępnym garażu. Sklep internetowy czescidomotocykli.pl oferuje profesjonalne akcesoria i blokady motocyklowe producentów KOVIX oraz RMS, dzięki którym pozostawiony pojazd będzie odpowiednio zabezpieczony przed ewentualną kradzieżą. Najlepiej jednak jest stosować kilka typów zabezpieczeń równolegle. Wśród propozycji sklepu online znajdują się adaptery oraz blokady tarczy hamulcowej w różnych kolorach, zabezpieczenia antykradzieżowe motocykla, blokady typu griplock, linki stalowe i siatki do mocowania kasku lub bagażu. Oferowane przez sklep motocyklowy zapięcia i akcesoria pasują do większości typów pojazdów dostępnych na rynku europejskim.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.