Promocje

Uszczelniacze lag motocyklowych

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Chcesz, żeby Twój motocykl zawsze działał bez przeszkód? Zadbaj o to, by uszczelniacze przedniego zawieszenia do motocykla były sprawne. Dzięki temu, w amortyzatorze utrzymany zostanie odpowiedni poziom oleju. Uszczelniacze zewnętrzne prochowe zabezpieczą też amortyzator przed zanieczyszczeniami z zewnątrz - np. w postaci wody, soli, kurzu czy pyłków roślin. W przypadku zużycia uszczelniacza amortyzator nie będzie działał prawidłowo, co może doprowadzić do wycieku oleju z zawieszenia, a zwlekanie z wymianą może pociągnąć za sobą kolejne awarie i zużycie pozostałych elementów zawieszenia. 

Uszczelniacze do motocykli — zawsze sprawny amortyzator

Dzięki sprawnym uszczelniaczom przedniego zawieszenia, Twój motocykl prowadzi się  bez zarzutu, a Ty zachowujesz bezpieczeństwo na drodze. Bez szczelnego uszczelniacza, elementy przedniego zawieszenia mogą ulec usterce, co prowadzi do wycieków oleju, widocznych zwykle po zatrzymaniu motocykla. Skutkiem wycieków może być zalanie koła lub okładziny klocków hamulcowych. Jeśli nowy uszczelniacz nie wystarcza, warto pomyśleć o wymianie panewek zawieszenia lub rur amortyzatora, które oferuje nasz sklep z częściami motocyklowymi

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.