Płatności. Dobre Ceny. Sklep internetowy - CzesciDoMotocykli.pl

Szukaj

Wyszukaj opony

Producenci

Promocje

Dopasuj części do pojazdu

Części do Części do

Skip this step

Marka Marka

Model Model

Płatności


Podczas składania zamówienia w koszyku należy wybrać formę płatności, ma to również wpływ na czas realizacji zamówienia.


Płatności za złożone zamówienie można dokonać na kilka sposobów:

  1. Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy i skompletowaniu Zamówienia) Dane do wpłaty zostaną wyświetlone po wybraniu tej płatności.

  2. Gotówką przy odbiorze osobistym - płatność podczas odbioru osobistego w siedzibie sklepu.
  3. Gotówką za pobraniem, płatność za zamówienie podczas  dostawy towaru (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta niezwłocznie po złożeniu i skompletowaniu zamówienia)

  4. Płatność elektroniczna (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po otrzymaniu informacji z systemu rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta,  wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia). Płatność elektroniczna jest jedną z najszybszych płatności - księgowani przelewu trwa zazwyczaj około 15 minut.


Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.