Promocje

Płatności


Podczas składania zamówienia w koszyku należy wybrać formę płatności, ma to również wpływ na czas realizacji zamówienia.


Płatności za złożone zamówienie można dokonać na kilka sposobów:

  1. Przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy i skompletowaniu Zamówienia) Dane do wpłaty zostaną wyświetlone po wybraniu tej płatności.

  2. Gotówką przy odbiorze osobistym - płatność podczas odbioru osobistego w siedzibie sklepu.
  3. Gotówką za pobraniem, płatność za zamówienie podczas  dostawy towaru (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta niezwłocznie po złożeniu i skompletowaniu zamówienia)

  4. Płatność elektroniczna (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po otrzymaniu informacji z systemu rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta,  wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia). Płatność elektroniczna jest jedną z najszybszych płatności - księgowani przelewu trwa zazwyczaj około 15 minut.


Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.