Promocje

Zestaw Czyszczenia Łańcucha Smar Szczotka Motul C2+ Mannol Szczotka

55,01 zł


979045+C2+szczotka

1-3 dni

Wysyłka w 24h

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka powyżej 350zł

Duży wybór części

Duży wybór części

Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

MANNOL

Zestaw preparatów firmy MOTUL oraz MANNOL do czyszczenia oraz smarowania łańcucha napędowego w zestawie ze szczotką.

Zestaw firmy MOTUL i Mannol pozwoli kompleksowo zadbać o zestaw napędowy w twoim motocyklu, preparaty zostały przetestowane i nie spowodują uszkodzeń łańcucha co może wydarzyć się w przypadku stosowania produktów nie przystosowanych do łańcuchów z uszczelnieniem typu O-Ring, X-Ring i Z-RingSystematyczne zastosowanie preparatów pozwoli na wydłużenie żywotności łańcucha.W zestawie znajduje się:


Szczotka do czyszczenia łańcucha

Szczotka pozwala na czyszczenie bez rozpinania łańcucha. Przy pomocy szczotki wyczyścisz również pozostałe metalowe elementy (zębatki, śruby itd.). Rozbudowana główna część szczoteczki zapewnia szybkie i dokładne czyszczenie. Długie włosie idealnie sprawdza się dla mocno zabrudzonych łańcuchów. Zapobiega przedwczesnemu zużyciu łańcucha przy regularnym stosowaniu. Nadaje się do większości rozmiarów łańcuchów, długość szczotki 25cm.

Motul C2 CHAIN LUBE ROAD+ 400ml - biały smar do łańcucha motocyklowego z PTFE (teflon)

Białego koloru smar o wysokiej przyczepności do smarowania łańcuchów w motocyklach ulicznych i go-kartach. W pełni syntetyczny, zawiera PTFE. Nadaje sie do smarowania łańcuchów typu O-Ring, X-Ring i Z-Ring. Posiada znakomite właściwości antykorozyjne, jest wodoodporny, niewrażliwy na wysokie temperatury i niesamowicie zmniejsza tarcie.


MANNOL CHAIN CLEANER 400ml - zmywacz do czyszczenia łańcucha przed smarowaniem

Spray do czyszczenia łańcucha specjalnie przygotowany środek do czyszczenia łańcuchów z aktywnymi dodatkami rozpuszczającymi i myjącymi. Doskonale czyści łańcuchy i inne części metalowe z oleju, błota i brudu, oraz przygotowuje do smarowania. Nadaje się do czyszczenia łańcuchów typu O-Ring, X-Ring i Z-Ring.


Kupując w naszym sklepie masz pewność że kupujesz oryginalny produkt firmy MOTUL oraz MANNOL z oficjalnej dystrybucji.


Napisz opinię

Zestaw czyszczenia łańcucha smar szczotka MOTUL C2+ MANNOL szczotka

Zestaw czyszczenia łańcucha smar szczotka MOTUL C2+ MANNOL szczotka

Polecamy inne produkty z tej kategorii :
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.