Szukaj

KTM Jest 115 produktów.

Wiele znanych marek motocykli ma swoich zdeklarowanych fanów. Tak też jest z maszynami firmy KTM. Firma ta zyskała masę entuzjastów dzięki swej niezawodności, nawet przy mocnej eksploatacji. Czy to cross, enduro czy super moto, właściwie serwisowane posłużą długie lata. A jeśli już o serwisowaniu mowa to potrzebne są odpowiednie części do motocy...
Wiele znanych marek motocykli ma swoich zdeklarowanych fanów. Tak też jest z maszynami firmy KTM. Firma ta zyskała masę entuzjastów dzięki swej niezawodności, nawet przy mocnej eksploatacji. Czy to cross, enduro czy super moto, właściwie serwisowane posłużą długie lata. A jeśli już o serwisowaniu mowa to potrzebne są odpowiednie części do motocykli tego producenta. Wspomniana niezawodność KTM, sprawdzona chociażby w rajdzie Dakar, to jedna kwestia. Druga strona medalu to właściwe obchodzenie się ze sprzętem. Nie ma znaczenia czy jeździmy na torze w zawodach motocross czy wolimy przejażdżki w wolnych chwilach. Zużyte części do motocykli należy wymieniać, aby uniknąć poważnych awarii. Samo zapewnienie producenta o bezawaryjności nic nie da, jeśli kilka sfatygowanych elementów odmówi posłuszeństwa w tym samym czasie. Bez kontrolowania sytuacji taka możliwość staje się bardzo prawdopodobna. Narazi to nas na spore koszty jednorazowej wymiany wielu części. Inaczej sprawa wygląda, kiedy dokonujemy napraw na bieżąco, wtedy wydatki rozłożone są w czasie. Ubytki w domowym budżecie nie są tak bardzo widoczne. Dobór komponentów też ma znaczenie. Warto pokusić się o części z wysokiej półki, dopasowane do modelu maszyny. Wtedy nasz KTM będzie działał sprawnie, bez niepokojących zgrzytów. Wymienione elementy nie zużyją się zbyt szybko, nawet gdy motocykl będzie w ruchu na okrągło. Wtedy faktycznie doświadczymy legendarnej niezawodności tej lubianej marki.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 115 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.