Szukaj

Opony do motocykli i skuterów

Opony motocyklowe z naszej oferty to propozycje dla wszystkich użytkowników, którzy szukają opony do motocykli, skuterów czy quadów. Ale ten podział nie jest jedyny, który należy wziąć pod uwagę, wybierając ogumienie motocyklowe. Motocykle klasyczne (w tym naked bike), wyścigowe, sportowe, terenowe/enduro czy mopedy i skutery – dobór odpowiednie...

Opony motocyklowe z naszej oferty to propozycje dla wszystkich użytkowników, którzy szukają opony do motocykli, skuterów czy quadów. Ale ten podział nie jest jedyny, który należy wziąć pod uwagę, wybierając ogumienie motocyklowe. Motocykle klasyczne (w tym naked bike), wyścigowe, sportowe, terenowe/enduro czy mopedy i skutery – dobór odpowiedniej opony to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu niezależnie od warunków drogowych. Istotne znaczenie ma także trwałość i ochrona przed ewentualnym przebiciem – dlatego w naszej ofercie można znaleźć opony motocyklowe renomowanych producentów, takich jak: Pirelli, Michelin, Metzeler czy Continental.  Do motocykli wyścigowych albo do jazdy na mokrej nawierzchni polecane są opony slick bądź semi-slick, których konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana w celu lepszej kontroli i mniejszych oporów toczenia. Opony do skuterów, zarówno o pojemności do 50 ccm, jak i powyżej, gwarantują komfort i bezpieczeństwo zwłaszcza w ruchu miejskim. Ogumienie do motocykli terenowych i enduro łączą w sobie świetne właściwości na kopnym piasku z kontrolą na błotnistych duktach. Opony do motocykli turystycznych, w tym chopperów, są stworzone z myślą o długich dziennych przebiegach przy znacznym obciążeniu. Widać więc, że wybór odpowiedniego ogumienia to coś więcej, niż rekomendowany przez producenta motocykla rozmiar. Istotne znaczenie ma także wzornictwo – na to także zwracają uwagę nabywcy. Wybór odpowiednich opon do jednośladu to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i trwałości. Dlatego przy każdym z produktów dodaliśmy opisy z charakterystyką i przeznaczeniem opony, co ułatwia zakup.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 1076 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 1076 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.