Szukaj

Regulatory Napięcia Jest 88 produktów.

Regulator napięcia to niezbędne urządzenie w każdej motocyklowej instalacji elektrycznej. Służy ono do stabilizowania i podtrzymywania na stałym poziomie napięcia prądu elektrycznego wytwarzanego w czasie jazdy przez alternator. Jak wiadomo, praca alternatora zależy od obrotów silnika. Gdyby nie było regulatora, w motocyklowej instalacji mieliby...
Regulator napięcia to niezbędne urządzenie w każdej motocyklowej instalacji elektrycznej. Służy ono do stabilizowania i podtrzymywania na stałym poziomie napięcia prądu elektrycznego wytwarzanego w czasie jazdy przez alternator. Jak wiadomo, praca alternatora zależy od obrotów silnika. Gdyby nie było regulatora, w motocyklowej instalacji mielibyśmy wyższe napięcie, gdy motocykl jechałby szybciej. Gdyby jechał wolno, napięcie w instalacji by spadało. Tak duża niestabilność układu mogłaby doprowadzić do jego szybszego zniszczenia. W naszej ofercie znajdują się regulatory napięcia 6V i 12V. Wybór odpowiedniego regulatora zależy przede wszystkim od typu instalacji elektrycznej. Na ogół w mniejszych motorach dominuje zasilanie 6V, natomiast w większych motocyklach montuje się akumulatory 12V. Założenie regulatora 12V do instalacji pracującej przy 6V go nie uszkodzi. W drugą stronę nie jest to już takie proste. Potraktowanie regulatora napięcia przystosowanego do pracy w 6V przez prąd 12V powoduje jego uszkodzenie. Dlatego kupując odpowiedni dla siebie regulator napięcia, warto sprawdzić jego parametry. W naszej ofercie znajdują się regulatory napięcia do większości jeżdżących po Polsce motocykli. Oferujemy regulator napięcia do takich marek motocykli, jak: Aprilla, Honda, Piaggio, Derby, Hyper, Volcano oraz wielu innych. Wszystkie dostępne w naszej ofercie części posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich parametry. Zarówno dla nas, jak i dla klientów jest to komfortowa sytuacja.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 88 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.