Szukaj

Wyszukaj Opony

Producenci

Ładowarka Unibat Unicharger 12V Akk000040

164,00 zł


AKK000040

Nowy produkt

1-3 dni

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka powyżej 350zł

Duży wybór części

Duży wybór części

Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Parametry prądu: 12 V  1 Amp

 

UNIBAT UNICHARGER to wodoodporna ładowarka akumulatorowa. Idealna do zastosowań na dworze (wodoszczelna, np. podczas deszczu) i w pomieszczeniach. Posiada niewielką wagę i rozmiar, jest łatwa w użyciu. Jest w pełni automatyczna. Wyposażona w zabezpieczenie przeciwiskrowe, zabezpieczenie biegunowości, trudnopalną obudowę oraz bezpiecznik zasilania.

Zestaw: W zestawie znajdują się dwa warianty podłączenia, jak na zdjęciu. 1. Tradycyjny. Każdorazowo podłączamy szczypce do klemów. 2. Szybki. Zamiast szczypców są specjalne obejmy, które instaluje się na stałe na akumulator, a ładowarkę podłącza tzw. szybkim złączem, bez konieczności ściągania obudowy na motocyklu lub innym pojeździe. Szybkie złącze można wyprowadzić w widoczne i łatwo dostępne miejsce na pojeździe.

Oznaczenia lampek:

Czerwona - jeżeli się świeci oznacza, że ładowarka jest poprawnie podłączona do źródła zasilania.

Żółta - jeżeli się świeci oznacza, że ładowarka jest w trakcie ładowania akumulatora. Żółta lampka świeci się do momentu pełnego naładowania akumulatora, może to potrwać nawet kilka dni.

Zielona - jeżeli się świeci oznacza, że proces ładowania się zakończył i ładowarka przeszła w stan podtrzymania akumulatora w pełni naładowanego.

Jeżeli akumulator zostanie częściowo rozładowany (z powodu zewnętrznego poboru prądu lub samoczynnego spadku napięcia), ładowarka ponownie automatycznie przełączy się w stan ładowania (żółta lampka).

Zastosowanie: samochody osobowe, motocykle, skutery śnieżne, skutery wodne, łodzie motorowe oraz przyczepy kampingowe, akumulatory żalowe, SLA, VRLA

Napisz opinię

ŁADOWARKA UNIBAT UNICHARGER 12V AKK000040

ŁADOWARKA UNIBAT UNICHARGER 12V AKK000040

Zakup
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.