Szukaj

Łańcuchy napędowe Jest 34 produktów.

Mimo kilku alternatyw nadal łańcuchy mają szerokie zastosowanie między innymi w motoryzacji. Prostota konstrukcji i możliwość przenoszenia dużych obciążeń przy więcej niż zadowalającej wytrzymałości to najważniejsze z zalet. Oczywiście liczy się także stosunkowo niski kosz produkcji. Dlatego łańcuchy można spotkać zarówno w napędach rozrządu, ja...
Mimo kilku alternatyw nadal łańcuchy mają szerokie zastosowanie między innymi w motoryzacji. Prostota konstrukcji i możliwość przenoszenia dużych obciążeń przy więcej niż zadowalającej wytrzymałości to najważniejsze z zalet. Oczywiście liczy się także stosunkowo niski kosz produkcji. Dlatego łańcuchy można spotkać zarówno w napędach rozrządu, jak i część układu napędowego – do motocykla czy skutera to wciąż według konstruktorów z Japonii, Europy czy Stanów Zjednoczonych dobre rozwiązanie.  Przez lata zmieniały się konstrukcje motocykli, zwiększały się przenoszone przez łańcuchy motocyklowe obciążenie. Dziś standardem są łańcuchy napędowe o-ringowe, które poza układami rolek, sworzniami i płytkami  mają dodatkowe uszczelnienie. Dzięki tej konstrukcji środek smarny dłużej zachowuje odpowiednie właściwości i między ogniwa dostaje się mniej zanieczyszczeń. Choć zmiana konstrukcji przedłużyła żywotność i zębatek nawet trzykrotnie, to jednak należy pamiętać o regularnej weryfikacji stanu i okresowej wymianie. Wyjątkiem są chociażby łańcuchy wyczynowe, które nie posiadają uszczelnień, ale też lepiej nie korzystać z nich podczas codziennej eksploatacji. Wybierając łańcuch do motocyklowy z naszej oferty, nasi klienci mają gwarancję atrakcyjnych cen i wysokiej jakości. Bogata oferta obejmuje łańcuchy napędowe i łańcuszki rozrządu do motocykli wszelkich typów, w tym motorowerów i skuterów. Nie brakuje także części do quadów. Ponadto w katalogu są łańcuchy przemysłowe. Przy każdej z dostępnych części dodaliśmy opis ułatwiający podjęcie właściwej decyzji.
Więcej
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.