Szukaj

WSK Jest 10 produktów.

Motocykle WSK to jedne z najpopularniejszych maszyn produkowanych w czasach PRL. Powstawały w Świdniku w tamtejszej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Nazwa marki motocyklowej pochodzi od pierwszych liter wyrazów stanowiących nazwę fabryki. Dziś dobrze zachowane motocykle tej marki to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników zabytkowych je...
Motocykle WSK to jedne z najpopularniejszych maszyn produkowanych w czasach PRL. Powstawały w Świdniku w tamtejszej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Nazwa marki motocyklowej pochodzi od pierwszych liter wyrazów stanowiących nazwę fabryki. Dziś dobrze zachowane motocykle tej marki to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników zabytkowych jednośladów. Wszystkie części (nie tylko te przeznaczone do motocykla WSK), które dostępne są w naszej ofercie, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające je do użytkowania. Dzięki temu kupując u nas można mieć pewność, że są to części znanego pochodzenia i ich użytkowanie nie będzie niebezpieczne. W naszej firmie części do motocykli sprzedawane są przez doświadczonych sprzedawców, którzy na co dzień również są motocyklistami. Dzięki temu pomogą w wyborze odpowiedniego podzespołu i doradzą, jak go zamontować w pojeździe. Oprócz zakupów można u nas uzyskać również wsparcie techniczne, które przydaje się przy własnoręcznej wymianie części do motocykli czy przy renowacji motocykla - np zabytkowego WSK. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do miłośników starych motocykli, którzy restaurują swoje maszyny. Zapraszamy do współpracy również serwisy motocyklowe, które specjalizują się w prowadzeniu napraw starych i zabytkowych pojazdów. Posiadamy także części zamienne do innych zabytkowych motocykli i pojazdów. Jeśli zaistnieje taka konieczność, możemy sprowadzić daną część do zabytkowego motocykla na specjalne zamówienie.
Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.