Szukaj

MZ / MUZ Jest 4 produktów.

Nasza firma z sukcesem działa na Polskim rynku części do motocykli od blisko 10 lat. Nasza działalność skupia się na sprzedaży części eksploatacyjnych do motorów i skuterów. W ich skład wchodzą opony, klocki i tarcze hamulcowe. Ponadto oleje, uszczelniacze, paski napędowe oraz linki i tarcze hamulcowe. Poza materiałami eksploatacyjnymi sprzedaje...
Nasza firma z sukcesem działa na Polskim rynku części do motocykli od blisko 10 lat. Nasza działalność skupia się na sprzedaży części eksploatacyjnych do motorów i skuterów. W ich skład wchodzą opony, klocki i tarcze hamulcowe. Ponadto oleje, uszczelniacze, paski napędowe oraz linki i tarcze hamulcowe. Poza materiałami eksploatacyjnymi sprzedajemy również części silnikowe takie jak, tłoki, łożyska wału, gaźniki. W asortymencie naszego sklepu znajdują się części do tuningu i części elektryczne większości marek motocyklowych, do których należą między innymi takie firmy, jak Aprila, Jawa, WSK, MZ MUZ. Marka MZ MUZ to niemiecka fabryka motocykli istniejąca od 1906 roku. Pierwszym motocyklem wyprodukowanym w tej firmie był Reichsfahrt. Po okresie II wojny światowej fabryka funkcjonowała w ramach IFA, czyli Zjednoczenia Przemysłowego Zakładów Budowy Pojazdów. Od 1956 do 1991 roku firma funkcjonowała pod nazwą MZ. Z tego okresu działalności pochodzą najbardziej znane modele motocykli. Należą do nich ES, TS oraz ETZ. W 1990 roku fabryka MZ MUZ została sprywatyzowana. W późniejszych latach firma odnosiła sukcesy, jak również doznawała porażek. W 2008 roku firma MZ została zamknięta i zaprzestano produkcji motocykli. W 2009 roku markę reaktywowano i obecnie zajmuje się produkcją skuterów elektrycznych. Popularność MZ MUZ jest tak wielka, że rynek części do motocykli tej marki, cały czas funkcjonuje. W naszym sklepie znajdują się części oraz akcesoria to jednego z najbardziej znanych modeli – ETZ, a także mniej znanego Saxon. Dzięki bardzo sprawnie działającej wyszukiwarce mogą Państwo dowolnie sortować dostępne do sprzedaży części do motocykli MZ MUZ. Opcje wyszukiwania umożliwiają także znalezienie części, podając numer motocyklu lub jego nazwę.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Wysyłka

Wysyłka

U nas nie musisz płacić za wysyłkę. Wystarczy, że złożysz zamówienie za minimum 350 zł, a paczka z częściami zostanie wysłana na nasz koszt.
Zwrot

Zwrot

Korzystając z oferowanego przez nas prawa do zwrotu, możesz zwrócić produkt nawet do 14 dni po zakupie.
Wskazówki

Wskazówki

Służymy telefoniczną pomocą w doborze odpowiednich części. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz porady dotyczące ich montażu.
Porady eksperta

Porady eksperta

Nie jesteś pewien, czy któraś z części pasuje do Twojego pojazdu? Nie przejmuj się! Dzwoń do nas. Nasz ekspert czeka na Twój telefon. Przyjmujemy też zamówienia telefonicznie 503 777 211
Duży wybór części

Duży wybór części

Korzystaj z naszej bogatej oferty. U nas znajdziesz tysiące części zamiennych do wszystkich marek motocykli, skuterów, quadów.
Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki

Po nadaniu paczki otrzymasz wiadomość z numerem listu przewozowego oraz adresem strony na której możesz śledzić swoje zamówienie.